false
Інтернет-Магазин
ПН-ПТ: 9:00-17:00
Наші бутіки (050) 073-17-12 Cервісний центр

«ІННОВАЦІЙНИЙ ДОГЛЯД ЗА ДИТИНОЮ!»

Саме так звучить наше гасло.

 

Раді вітати вас на сайті NEW LIFE!

Ми – компанія, яка з 2003 року пропонує широкий асортимент товарів для дітей та майбутніх мам у категорії преміум сегменту від провідних європейських та японських виробників. Наші товари відрізняються від інших своєю якістю, а також підкреслюють високий статус їх власників.

Саме NEW LIFE є ексклюзивним дистриб'ютором елітних колясок Hesba, які зібрані вручну із деталей та комплектуючих люкс якості.

Ми – ексклюзивний дистриб'ютор брендів:

 

·      Сombi – провідний японський виробник товарів для дітей

·      Reer (Німеччина) – ноу-хау розробки для дитячої безпеки

·      Dragons of Walton Street (Англія) – меблі, які обирають світові селебріті

·      Micuna (Іспанія) – вироби в цікавих дизайнерських рішеннях

·      Moschino baby – преміальний італійський одяг

А також: 3 Sprouts (функціональні елементи декору), Happy Family (органічне дитяче харчування), Candide (новаторські рішення для сну), Carl Oscar (якісний посуд), Аtelier Choux (елегантний текстиль), Sauthon (товари з французькою вишуканістю), Tikiri (диво іграшки).

У мережі NEW LIFE представлені ексклюзивні лінійки торгових марок: Lion, Kracie, Kobayashi, Whito, Kai, Wakodo, Cache Coeur, EMU, Bentley, Nattou, Jamara, Jellycat, LLorens, Magic Baby та інші.

Завдяки багаторічному досвіду ми змогли підібрати для вас справді унікальний асортимент товарів, які не мають аналогів за якістю та технологіями виробництва. Керуючись сучасними принципами роботи ми відбираємо найкращу продукцію, яка поєднує стиль, функціональність і безпеку.

Щоб досягти таких результатів, NEW LIFE постійно вивчає ринок, слідкує за всіма новинками та інноваційними рішеннями. Ми щорічно відвідуємо виставки в Європі, Америці та Японії, особисто знайомимося з постачальниками, підтримуючи довірчі бізнес-відносини з нашими партнерами по всьому світу.

Щодня ми вдосконалюємося, щоб задовольняти потреби сучасних батьків та радувати малюків. А також пропонуємо високу якість обслуговування як у комунікаціях, так і у логістичних процесах.

Ми горді та вдячні, що ви залишаєтеся з нами протягом довгих років та рекомендуєте нас друзям!  І ми продовжуємо робити все, щоб вам було максимально комфортно, вигідно та приємно здійснювати покупки у мережі NEW LIFE.