(098) 665 01 91

(050) 073 17 12

График работы интернет-магазина:

пн-пт 9.00-18.00

сб-вс - выходные

Войти Моя корзина: 0

Про компанію

 

 

 

 

 

 

 

NEW LIFE" - провідна українська компанія, що спеціалізується на наданні повного асортименту товарів для дітей і майбутніх мам в категорії преміум класу від кращих європейських і японських виробників. 

Девіз нашої компанії: "Інноваційний догляд за дитиною!!». Ми робимо все можливе для забезпечення найкращого асортименту дитячих товарів в преміум сегменті для наших клієнтів, а також для надання найкращої якості обслуговування, як в комунікаціях, так і в логістичних процесах .

"NEW LIFE" є ексклюзивним дистриб`ютором люксових колясок "Hesba", німецьких колясок "Hartan", і провідного японського виробника товарів для дітей — бренду Сombi в Україні. А також дистриб`ютором ряду японських і європейських преміум  брендів, таких як: Kracie, Lion, Kai, Kai Baby, Сosmetex Roland, Mandom, Yokozuna, Kobayashi, Kami Shoji, Ikemoto, Wakodo, Kao Corporation, Cashecouer і багатьох інших.

Спираючись на багаторічний досвід роботи на ринку дитячих товарів, ми створили всі умови для того, щоб покупки у наших магазинах були для Вас максимально вигідними і комфортними, а співпраця з нами – приємною і тривалою!